Z wielką radością i dumą staję dzisiaj przed Wami, aby podziękować i pożegnać się z Wami na zakończenie tego wyjątkowego roku szkolnego. To niewątpliwie czas pełen wzruszeń i refleksji, gdyż końcówka roku to zawsze moment, który skłania nas do spojrzenia wstecz i docenienia wszystkich osiągnięć, jakie razem zdobyliśmy. Nasz szkolny rok był wyjątkowy i niezapomniany. Bez wątpienia przyszło nam stawić czoła wielu wyzwaniom i trudnościom. 

Drodzy uczniowie, chciałabym Wam powiedzieć, że jestem ogromnie dumna z Waszych osiągnięć i postawy, jaką wykazaliście w ciągu tego roku Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań , jakie niesie współczesny świat. Byliście Państwo zawsze gotowi służyć pomocą, inspirować do działania i prowadzić na ścieżce poznania. To dzięki naszym wspaniałym nauczycielom jesteście tutaj dzisiaj jako lepsi, mądrzejsi i bardziej gotowi do wyzwań, jakie czekają Was w przyszłości.

Ogromne podziękowania składam naszym pracownikom niepedagogicznym, którzy mimo że nie prowadzą lekcji to na co dzień dbają o to, by szkoła funkcjonowała jak najlepiej.

Wielkie podziękowania kieruję do Rodziców uczniów naszej szkoły, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim okresie szczególnie wyboistej, szkolnej drodze do wiedzy.

Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość. Choć kończymy ten rok szkolny, to nasza nauka i rozwój nie mają końca. Macie przed sobą wiele innych dróg do odkrycia, wiele celów do osiągnięcia i marzeń do spełnienia. Bądźcie ambitni, otwarci na nowe wyzwania i gotowi na ciężką pracę, która przyniesie efekty.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzę sukcesów w dalszej drodze edukacyjnej oraz spełnienia marzeń, które Was inspirują do działania.

Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia, pora na zasłużony odpoczynek. Życzę Wam drodzy uczniowie oraz wszystkim tu obecnym, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny.

Rok szkolny 2022/ 2023 uważam za zamknięty!

Dyrektor szkoły

mgr Urszula Mierzwa